Communications Consultant, Warsaw

Agency GroupM
Created 05/12/2021
Reference oqRtffwJ
Category Public Relations
Job type Full-time
Country Poland
City Warsaw
Description

Position at MediaCom

ako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Na stanowisko Communications Consultant poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za współtworzenie i wdrażanie strategii dla naszych największych Klientów.

WYMAGANIA:

- półroczny/roczny staż w domu mediowym (stanowiska buyer, executive, planner)

- biegłość w języku angielskim (w mowie i piśmie)

- podstawowa znajomość pakietu Office

- komunikatywność

OFERUJEMY:

- pracę w międzynarodowym zespole na 10 rynkach

- rozwój w zakresie analityki kampanii 360 pod kątem efektywności (360, ale z naciskiem na digital)

- możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach jak i wyznaczania nowych standardów komunikacji

- rozwój w zakresie obsługi i komunikacji z klientem

- stabilne zatrudnienie i możliwość pracy zdalnej

OBOWIĄZKI:

- Samodzielna obsługa klienta i koordynowanie kampanii na 10 rynkach

- Udział w tworzeniu strategii i planów rocznych

- współpraca z teamami specjalistycznymi

- przygotowywanie analiz i rekomendacji

MediaCom

Get new jobs by e-mail

Our job alerts contain the latest job openings from across the WPP network. The alerts are sent by email and you can unsubscribe at any time. For further information about how we process your personal data see our privacy policy.