SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE, Warsaw

Agency VMLY&R
Created 06/09/2021
Reference 1330470929
Category Client Services
Country Poland
City Warsaw
Szukamy wybitnie ogarniętego ekanta z doświadczeniem w pracy w agencji interaktywnej

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i wcielanie w życie projektów zgodnie z harmonogramem i wyceną
  • Codzienna współpraca z klientami
  • Przekazywanie zadań odpowiednim ludziom
  • Harmonogramowanie prac (Smart Sheet) i tworzenie kosztorysów projektowych
  • Współpraca z wieloma fantastycznymi zespołami w naszej agencji
  • Zarządzanie przepływem zadań w projekcie, posługiwanie się narzędziami agencji

Czego wymagamy:
  • Umiejętności żonglowania projektami
  • Zdolności umiejętnego wyrażania potrzeb swoich i naszych klientów
  • Fenomenalnej znajomości zasad komunikacji marketingowej
  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • Biegłego posługiwania się MS Office
  • Znajomość procedur pracy agencji i narzędzi do efektywnej współpracy z klientami
  • Egzekwowania od zespołów pracy zgodnej z briefem i celami projektu, plus skutecznego ścigania tych lekko ociągających się
  • Mistrzowskich umiejętności sprzedażowych
  • Wszystkich tych totalnie podstawowych, acz bardzo istotnych rzeczy, czyli: umiejętności pracy w grupie, staranności i odpowiedzialności, słuchania ze zrozumieniem, inicjatywy, zapału oraz znajomości branży digitalowej

Co oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej agencji reklamowej i dzięki temu możliwość prowadzenia projektów dla klientów spoza Polski
  • Rozwojową pracę w energetyzującym/dynamicznym środowisku
  • Ciekawe, często innowacyjne projekty dla największych marek
  • Poszerzanie wiedzy podczas szkoleń wewnętrznych (lubimy dzielić się wiedzą, którą mamy) oraz onlinowych (każdy z naszych pracowników ma dostęp do platformy e-learningowej LinkedIn Learning)
  • Opiekę medyczną w Medicover
  • Zajęcia sportowe w ramach karty Benefit Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Możliwość pracy zdalnej

Co Cię czeka dalej?:
  • Jeśli Twoja kandydatura pasuje do naszego stanowiska rekruter umówi się z Tobą na półgodzinną rozmowę telefoniczną
  • W ciągu tygodnia odezwiemy się z feedbackiem lub zaprosimy Cię na rozmowę online z managerem
  • Jeżeli ta rozmowa wypadnie pomyślnie, to kolejnym krokiem będzie rozmowa z klientem
  • Decyzja o zatrudnieniu zapadnie w ciągu 20 dni

Miejsce pracy:
  • Warszawa

Get new jobs by e-mail

Our job alerts contain the latest job openings from across the WPP network. The alerts are sent by email and you can unsubscribe at any time. For further information about how we process your personal data see our privacy policy.