CONTENT EDITOR, Kraków

Agency VMLY&R
Created 06/09/2021
Reference 892475131
Category Other
Country Poland
City Kraków
Poszukujemy Content edytora z doświadczeniem pracy z CMS. Dołączysz do naszego zespołu w Krakowie, gdzie będziesz odpowiadać za wprowadzanie, edycję, analizę, zmianę treści w CMS Adobe Experience Manager, Wordpress, Liferay, Drupal oraz pokrewne zadania związane z zarządzaniem treścią.

Zakres obowiązków:
  • Konsultacje przy tworzeniu layoutów stron internetowych
  • Wprowadzanie, edycja, modyfikacja treści za pośrednictwem CMS, takich jak Adobe Experience Manager, Wordpress, Liferay, Drupal
  • Edycja grafik przy użyciu Photoshop
  • Tworzenie copy decków oraz dokumentacji związanej obsługą CMS klienta
  • Konsultacje, wspieranie przygotowania wycen
  • Analiza dostarczonych treści pod kątem poprawności oraz dopasowania do CMS klienta
  • Analiza wymagań projektowych
  • Współpraca z innymi Content editor-ami przy dodawaniu treści
  • Publikacja contentu na stronach internetowych klienta
  • Współpraca z project managerami, testerami oraz programistami
  • Testowanie

Czego wymagamy:
  • Język angielski na poziomie B2
  • Znajomość CMS-a Adobe Experience Manager, Drupal, Wordpress, Lifereay lub innego CMS-a
  • Doświadczenie pracy z CMS
  • Znajomość Photoshop lub innego programu do pracy z grafiką
  • Znajomość programów Excel oraz Word
  • Podstawowa znajomość HTML i CSSS
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy z zespole
  • Otwartość na pracę z różnymi CMS-ami oraz dla różnych marek / klientów
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Umiejętność nadawania priorytetów
  • Przywiązywanie wagi do detali

Mile widziane:
  • Wiedza SEO;
  • Znajomość Google Analytics.

Co oferujemy:
  • Pracę w dużym, zgranym teamie
  • Ciekawe projekty dla największych marek
  • Wsparcie indywidualnego rozwoju pracownika
  • Profesjonalne środowisko pracy
  • Nowoczesne narzędzia organizacji pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji
  • Dodatkowe benefity w tym prywatną opiekę zdrowotną
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej

Miejsce pracy:
  • Kraków

Get new jobs by e-mail

Our job alerts contain the latest job openings from across the WPP network. The alerts are sent by email and you can unsubscribe at any time. For further information about how we process your personal data see our privacy policy.