Specjalista ds. Talentu i Rekrutacji, Warsaw

Agency H+K Strategies
Created 09/13/2021
Reference oZwTgfwo
Category Human Resources
Country Poland
City Warsaw
Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Poszukujemy Specjalisty ds. Talentu i Rekrutacji. Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach. Prześlij nam swoje CV!

Specjalista ds. Talentu i Rekrutacji Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, dobór odpowiednich metod pozyskiwania kandydatów, screening i selekcja kandydatów, komunikacja z kandydatami w procesie,
  • Planowanie i nadzór nad inicjatywami skierowanymi do naszego zespołu zgodnymi z wartościami firmy i najnowszymi trendami rynkowymi,
  • Opieka nad procesem ewaluacji i tworzenia ścieżek kariery dla pracowników,
  • Realizacja założeń rocznego planu szkoleniowego w zakresie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Oczekiwania:
  • 3 letnie doświadczenie w obszarze HR/Talent Management - znajomość uwarunkowań branży reklamowej, public relations i/lub mediowej będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych (w tym direct search),
  • Zainteresowanie trendami na rynku pracy i chęć stałego rozwoju swoich kompetencji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Pozytywne nastawienie i chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:
  • pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie
  • rozwój zawodowy w sieciowej agencji lokalnie oraz bliską współpracę z globalnym zespołem HR
  • doskonałą atmosferę pracy oraz benefity pracownicze (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną)

Get new jobs by e-mail

Our job alerts contain the latest job openings from across the WPP network. The alerts are sent by email and you can unsubscribe at any time. For further information about how we process your personal data see our privacy policy.